Теофіпольське бюро правової допомоги

Сектор “Теофіпольське бюро правової допомоги” є структурним підрозділом Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Розпорядок роботи:

з понеділка – п’ятницю з 09:00-18:00 год.

субота, неділя - вихідні.

Адреса:

вул. Б.Хмельницького, буд. 9, (ІІ поверх),

смт.Теофіполь, Хмельницький р-н.,

Хмельницька обл., 30602

Контактні телефони:

тел. (03844) 2-02-03; тел. (03844) 2-02-31

Додатково повідомляємо, що цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

Право на безоплатну правову допомогу гарантується Конституцією України.

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Безоплатна правова допомога надається відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Діяльність Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (вулиця Миру, 36, місто Старокостянтинів, Хмельницька область, 31101) поширюється на територію громад Хмельницького району, затверджених Кабінетом Міністрів України, в тому числі і на територію Теофіпольської селищної територіальної громади. Місцевий центр очолює директор - Петлюк Олександр Петрович.