Новини ЦНАП

В УКРАЇНІ З’ЯВИВСЯ ПОРТАЛ З ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО ВСІ ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги.

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1170 послуг — місце, строки, вартість, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та за 36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.

Гід з державних послуг — це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян — не надавати відповідні документи.

На Гіді з державних послуг працює зворотний зв’язок. Якщо користувач не знайшов інформацію про послугу чи виявив помилку в наявній інформації, можна скористатись зворотним зв’язком — і послуга обов’язково з’явиться на сервісі. Зворотний зв’язок допомагає покращити сервіс, виявити проблемні напрями та найбільш популярні послуги.

Шановні громадяни!

Інформуємо, що Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна за посиланням: https://center.diia.gov.ua/. Даний онлайн ресурс призначений для отримання фізичним та юридичним особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у центрах.

На платформі Центрів Дія громадяни можуть:
- дізнатись інформацію про роботу Центрів;
- знайти та сформувати маршрут до найближчого до себе Центру;
- перевірити ефективність центрів на дашбордах;
- залишити відгук про візит до Центру.