A A A K K K
для людей із порушенням зору
Теофіпольська селищна рада
Хмельницький район, Хмельницька область

Виконавчі органи Теофіпольської селищної ради

Загальний відділ

Начальник відділу: Подчинюк Раїса Миколаївна

 

Головний спеціаліст: Мулишина Наталія Юріївна

Головний спеціаліст з кадрової роботи: Мацідон Галина Володимирівна

Секретар керівника: Яцух Світлана Борисівна

Діловод загального відділу: Гринюк Олена Григорівна

Діловод загального відділу: Дишкант Ніна Олексіївна

Діловод загального відділу Базалійського старостинського округу: Цвєткова Людмила Станіславівна

Діловод загального відділу Волиця-Польового старостинського округу: Демчук Валентина Олексіївна

Діловод загального відділу Волиця-Польового старостинського округу: Яськів Тетяна Віталіївна

Діловод загального відділу Воронівецького старостинського округу: Воляник Людмила Володимирівна

Діловод загального відділу Воронівецького старостинського округу: Андрійчук Оксана Зіновіївна

Діловод загального відділу Гаврилівського старостинського округу: Голуб Оксана Олександрівна

Діловод загального відділу Гальчинецького старостинського округу: Яцишина Оксана Володимирівна

Діловод загального відділу Карабіївського старостинського округу: Коломійчук Людмила Дмитрівна

Діловод загального відділу Карабіївського старостинського округу: Пейда Світлана Миколаївна

Діловод загального відділу Михиринецького старостинського округу: Кец Віктор Миколайович

Діловод загального відділу Михиринецького старостинського округу: Свірневська Оксана Вікторівна

Діловод загального відділу Новоставецького старостинського округу: Данік Любов Олександрівна

Діловод загального відділу Новоставецького старостинського округу: Ткачук Галина Миколаївна

Діловод загального відділу Поляхівського старостинського округу: Савчук Лариса Василівна

Діловод загального відділу Поляхівського старостинського округу: Євчун Єлізавета Василівна

Діловод загального відділу Святецького старостинського округу: Вишневська Ірина Тимофіївна

Діловод загального відділу Лідихівського старостинського округу: Єременко Руслана Володимирівна

Діловод загального відділу Лідихівського старостинського округу: Чорненька Тетяна Павлівна

Діловод загального відділу Шибенського старостинського округу: Мартинюк Галина Анатоліївна

 

Положення про відділ

 

Відділ організаційної роботи та інформаційного забезпечення

Начальник відділу: Олійник Людмила Андріївна

Головний спеціаліст: Синчук Анастасія Олександрівна

Головний спеціаліст: Кухарчук Неля Петрівна

Головний спеціаліст: Притуляк Лілія Анатоліївна

Головний спеціаліст: Прогонюк Сергій Володимирович

 

Положення про відділ

 

Юридичний відділ

 

Головний спеціаліст: Віркун Тетяна Вікторівна

Головний спеціаліст: Поліщук Діана Юріївна

Головний спеціаліст: Чавелюк Тетяна Вікторівна

 

Положення про відділ

 

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, управління об'єктами спільної власності

Начальник відділу: Шклярук Анатолій Олександрович

Головний спеціаліст: Вісик Поліна Степанівна

Головний спеціаліст: Ковальчук Богдан Васильович

Головний спеціаліст: Мусат Оксана Вікторівна

Головний спеціаліст: Сапуга Людмила Андріївна

 

Положення про відділ

 

Відділ земельних відносин та екологічних питань

Начальник відділу: Рожко Олена Євгенівна

Головний спеціаліст: Бегеш Михайло Михайлович

Головний спеціаліст: Ништ Аліна Анатоліївна

Головний спеціаліст: Плескачова Наталія Миколаївна

 

Положення про відділ

 

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Начальник відділу-головний бухгалтер: Ярош Роман Іванович

 

Головний спеціаліст: Вознюк Марина Вікторівна

Головний спеціаліст: Ковцун Оксана Андріївна

Головний спеціаліст: Мастій Валентина Миколаївна

Головний спеціаліст: Сиверська Наталія Павлівна

Головний спеціаліст: Щерінська Галина Григорівна

Бухгалтер: Кульчицька Валентина Василівна

Бухгалтер: Лахманюк Тетяна Андріївна

Бухгалтер: Марценюк Зоя Сергіївна

Бухгалтер: Поліщук Валентина Михайлівна

Бухгалтер: Страхарська Наталія Іванівна

Бухгалтер: Федонюк Марія Григорівна

Бухгалтер: Яцюк Надія Олексіївна

 

Положення про відділ

 

Відділ економічного розвитку, інфраструктурних проєктів та регуляторної діяльності

Начальник відділу: Гнатюк Дмитро Анатолійович

 

Головний спеціаліст: Іванюк Інна Миколаївна

Головний спеціаліст: Репецька Ірина Василівна

 

Положення про відділ

 

Відділ освіти, молоді та спорту

Начальник відділу: Мельник Майя Олександрівна

 

Головний спеціаліст: Лірук Галина Сергіївна

Головний спеціаліст: Поліщук Наталія Вікторівна

Спеціаліст: Бульбах Марина Анатоліївна

 

Положення про відділ

 

Відділ культури та туризму

Начальник відділу: Букевич Інна Олександрівна

 

Головний спеціаліст: Білий Леонід Володимирович

Головний спеціаліст: Садов'юк-Поберезька Маріанна Григорівна

 

Положення про відділ

 

Сектор соціального захисту

Завідувач сектору: Мартинюк Людмила Володимирівна

 

Головний спеціаліст: Рижун Альона Петрівна

Головний спеціаліст: Кунцевич Галина Євстахіївна

 

Положення про сектор

 

Сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Завідувач сектору: Комісарчук Володимир Іванович

Головний спеціаліст: Казмірчук Вадим Григорович

Головний спеціаліст: Тарасов Володимир Олексійович

 

Положення про сектор

 

Відділ надання адміністративних послуг

Начальник відділу-адміністратор: Сторожук Галина Іванівна

Державний реєстратор: Базелюк Тетяна Валеріївна

Державний реєстратор: Коломисюк Юрій Володимирович

Державний реєстратор: Стеценко Жанна Михайлівна

Державний реєстратор: Янчарук Вікторія Анатоліївна

Адміністратор: Горобець Валентина Миколаївна

Адміністратор: Качан Наталія Анатоліївна

Адміністратор: Міняйло Наталія Анатоліївна

Адміністратор: Сорока Людмила Василівна

Адміністратор: Склярова Ольга Анатоліївна

Адміністратор: Тищук Оксана Миколаївна

Адміністратор: Щепа Ірина Василівна

 

Положення про відділ

 

Відділ фінансів

Начальник відділу: Флерчук Людмила Іванівна

 

Головний спеціаліст: Архіпович Юрій Олексійович

Головний спеціаліст: Куцоконь Олександр Васильович

Головний спеціаліст: Романина Любов Анатоліїівна

Головний спеціаліст: Сидорук Світлана Володимирівна

 

Положення про відділ

 

Сектор "Служба у справах дітей"

Завідувач сектору: Федорчук Оксана Василівна

Головний спеціаліст: Яковлева Людмила Іванівна

Положення про сектор

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь