A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теофіпольська селищна рада
Хмельницький район, Хмельницька область

Графік прийому громадян старостами

Додаток

до розпорядження

селищного голови

13 січня 2021 року №3-р

 

ГРАФІК

роботи  старост Теофіпольської селищної ради

 

понеділок - четвер                 з 08.00 год. до 17.15 год.

п’ятниця                                  з 08.00 год. до 16.00 год.

обідня перерва                        з 12.00 год. до 13.00 год.  

 

Прізвище ім’я

Село

Дні і години прийому громадян

 

1.

Ткачук Катерина

Василівна

с. Борщівка

с. Василівка

середа  09.00 – 15.00

п’ятниця  09.00 – 15. 00

с. Базалія

понеділок  09.00 – 15.00

вівторок  09.00 – 15.00

2.

Осецький Тарас

Володимирович

с. Волиця

понеділок  09.00 – 15.00

вівторок  09.00 – 15.00

середа  09.00 – 15.00

п’ятниця  09.00 – 15.00

3.

Воляник Леонід

Михайлович

с. Воронівці

с. Немиринці

понеділок  09.00 – 15.00

вівторок  09.00 – 15.00

с. Ільківці

с. Колісець

середа  09.00 – 15.00

п’ятниця  09.00 – 15.00

4.

Мельник Юрій

Юрійович

с. Гаврилівка

с. Медисівка

с. Караїна

с. Підліски

понеділок 09.00 – 15.00 вівторок  09.00 – 15.00

середа  09.00 – 15.00

п’ятниця  09.00 – 15.00

5.

Бишук Людмила

Іванівна

с. Гальчинці

с. Єлизаветпіль

с. Червоний Случ

с. Новоіванівка

понеділок 09.00 – 15.00

вівторок  09.00 – 15.00

середа  09.00 – 15.00

п’ятниця   09.00 – 15.00

6.

Мулишин Ігор

Володимирович

с. Карабіївка

с. Котюржинці

понеділок  09.00 - 15.00

середа  09.00 – 15.00

 

с. Великий Лазучин

с. Малий Лазучин

вівторок  09.00 – 15.00

пятниця  09.00-15-00

7.

Рева Оксана Федорівна

с. Михиринці

с. Малі Жеребки

вівторок  09.00 – 15.00

п’ятниця  09.00 – 15.00

с. Ординці

с. Лютарівка

понеділок  09.00 - 15.00

середа  09.00 - 15.00

8.

Ткачук Григорій

Іванович

с. Новоставці

с. Кривовілька

середа  09.00 – 15.00

п’ятниця  09.00 – 15.00

с. Човгузів

с. Вовківці

с. Антонівка

понеділок  09.00 – 15.00

вівторок  09.00 – 15.00

9.

Мазурок Олександр

Євгенович

с. Поляхова

с. Кузьминці

с. Романів

понеділок   09.00 – 15.00

середа  09.00 – 15. 00

с. Бережинці

с. Рідка

вівторок  09.00 – 15.00

п’ятниця  09.00 – 15.00

10.

Павлюк Яна Василівна

с. Святець

с. Лисогірка

с. Мар’янівка

понеділок  09.00 – 15.00

вівторок  09.00 – 15.00

середа  09.00 – 15.00

п’ятниця  09.00 – 15.00

11.

Гуменюк Антоніна

Іванівна

с. Турівка

с. Червона Дубина

понеділок  09.00 – 15.00

середа  09.00 – 15.00

с. Лідихівка

с. Строки

с. Заруддя

с. Троянівка

вівторок  09.00 – 15.00

п’ятниця 09.00 – 15.00

12.

Петрук Володимир

Фролович

с. Шибена

с. Гаївка

вівторок  09.00 – 15.00

середа  09.00 – 15.00

п’ятниця  09.00 – 15.00

13.

Щерінська Наталія

Степанівна

с. Волиця-Польова

вівторок  09.00 – 15.00

п’ятниця  09.00 – 15.00

с. Олійники

с. Майдан-Петрівський

с. Колки

с. Червоне

понеділок  09.00 – 15.00

середа  09.00 – 15.00

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь