A A A K K K
для людей із порушенням зору
Теофіпольська селищна рада
Хмельницький район, Хмельницька область

Графік прийому громадян старостами

 

ГРАФІК

роботи  старост Теофіпольської селищної ради

 

понеділок - четвер                  з 08.00 год. до 17.15 год.

п’ятниця                                  з 08.00 год. до 16.00 год.

обідня перерва                        з 12.00 год. до 13.00 год.  

 

Прізвище, ім’я по батькові

Село

Дні і години прийому громадян

 

1.

Ткачук

Катерина Василівна

с. Борщівка

 

с. Василівка

Середа

09.00 – 15.00

П’ятниця

09.00 – 15. 00

с. Базалія

Понеділок

09.00 – 15.00

Вівторок

 09.00 – 15.00

2.

Осецький

Тарас Володимирович

с. Волиця

Понеділок

09.00 – 15.00

Вівторок

09.00 – 15.00

Середа

09.00 – 15.00

П’ятниця

09.00 – 15.00

3.

Воляник

Леонід Михайлович

с. Воронівці

 

с. Немиринці

Понеділок

09.00 – 15.00

Вівторок

09.00 – 15.00

с. Ільківці

 

с. Колісець

Середа

09.00 – 15.00

П’ятниця

09.00 – 15.00

4.

В.о.старости

Бишук

Людмила Іванівна

с. Гаврилівка

с. Медисівка

с. Караїна

с. Підліски

Понеділок

09.00 – 15.00

Середа

09.00 – 15.00

5.

Бишук

Людмила Іванівна

с. Гальчинці

с. Єлизаветпіль

с. Червоний Случ

с. Новоіванівка

Вівторок

09.00 – 15.00

П’ятниця

09.00 – 15.00

6.

Мулишин

Ігор Володимирович

с. Карабіївка

 

с. Котюржинці

Понеділок

09.00 - 15.00

Середа

09.00 – 15.00

с. Великий Лазучин

с. Малий Лазучин

Вівторок

09.00 – 15.00

Пятниця

09.00-15-00

7.

Рева

Оксана Федорівна

с. Михиринці

с. Малі Жеребки

Вівторок

09.00 – 15.00

П’ятниця

09.00 – 15.00

с. Ординці

с. Лютарівка

Понеділок

09.00 - 15.00

Середа

09.00 - 15.00

8.

Ткачук

Григорій Іванович

с. Новоставці

с. Кривовілька

Середа

09.00 – 15.00

П’ятниця

09.00 – 15.00

с. Човгузів

с. Вовківці

с. Антонівка

Понеділок

09.00 – 15.00

Вівторок

09.00 – 15.00

9.

Мазурок

Олександр Євгенович

с. Поляхова

с. Кузьминці

с. Романів

Понеділок

09.00 – 15.00

Середа

09.00 – 15. 00

с. Бережинці

с. Рідка

Вівторок

09.00 – 15.00

П’ятниця

09.00 – 15.00

10.

Павлюк

Яна Василівна

с. Святець

с. Лисогірка

с. Мар’янівка

Понеділок

09.00 – 15.00

Вівторок

09.00 – 15.00

Середа

09.00 – 15.00

П’ятниця

09.00 – 15.00

11.

Гуменюк

Антоніна Іванівна

с. Турівка

с. Червона Дубина

Понеділок

09.00 – 15.00

Середа

09.00 – 15.00

с. Лідихівка

с. Строки

с. Заруддя

с. Троянівка

Вівторок

09.00 – 15.00

П’ятниця

09.00 – 15.00

12.

Петрук

Володимир Фролович

с. Шибена

с. Гаївка

Вівторок

09.00 – 15.00

Середа

09.00 – 15.00

П’ятниця

09.00 – 15.00

13.

Щерінська

Наталія Степанівна

с. Волиця-Польова

Вівторок

09.00 – 15.00

П’ятниця

09.00 – 15.00

с. Олійники

с. Майдан-Петрівський

с. Колки

с. Червоне

Понеділок

09.00 – 15.00

Середа

09.00 – 15.00

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь