Сума середньомісячного доходу дозволяє громадянам мати право на безоплатну вторинну правову допомогу збільшилася

Дата: 05.07.2021 15:57

З 1 липня 2021 року в Україні підвищено прожитковий мінімум. Тепер він для працездатних громадян становить 2379 гривень, для непрацездатних – 1854 гривень.
     У зв'язку з цим повідомляємо, яка сума середньомісячного доходу дозволяє громадянам мати право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, складанні документів процесуального характеру, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.
     Працездатна особа
 Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 4758 грн.
     Непрацездатна особа
 Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 3708 грн.
     Увага! Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають і інші категорії громадян - детальніше про це можна почитати в Законі України "Про безоплатну правову допомогу" за посиланням

У разі виникнення додаткових питань громадяни можуть звернутися до працівників бюро у телефонному режимі з 9:00- 18:00 за телефоном: 38(044) 3-16-84