Регламент Виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради

Рішення 1 сесії 2 пленарне засідання Теофіпольської селищної ради від 08 грудня 2020 року

№26-1/2020 Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради

Керуючись статтями 26, 51, 52, 53, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Регламент виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради (додається).

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини та законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, зв’язків з виконавчими структурами, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації (голова комісії - Пицюк В.В.).

Селищний голова                                                                          М. Тененев

Перейти до повного тексту документа