A A A K K K
для людей із порушенням зору
Теофіпольська селищна рада
Хмельницький район, Хмельницька область

Постійні комісії

Рішення 1 сесії 1 пленарне засідання Теофіпольської селищної ради від 03 грудня 2020 року №5-1/2020

"Про затвердження переліку та персонального складу постійних комісій Теофіпольської селищної ради"

Рішення 1 сесії 2 пленарне засідання Теофіпольської селищної ради від 08 грудня 2020 року №27-1/2020

 "Про затвердження Положення про постійні комісії Теофіпольської селищної ради"

Рішення 15 сесії Теофіпольської селищної ради від 19 листопада 2021 року №2-15/2021

"Про внесення змін до рішення селищної ради від 03 грудня 2020 року №5-1/2020 "Про затвердження переліку та персонального складу постійних комісій Теофіпольської селищної ради"

Рішення 35 сесії Теофіпольської селищної ради від 22 вересня 2023 року №2-35/2023

"Про внесення змін до рішення селищної ради від 03 грудня 2020 року №5-1/2020 "Про затвердження переліку та персонального складу постійних комісій Теофіпольської селищної ради"

СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини та законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, зв’язків з виконавчими структурами, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації

Голова комісії

Пицюк Володимир Володимирович (від Політичної партії "Сила і Честь")

Заступник голови комісії

Сапсай Сергій Петрович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ")

Секретар комісії

Блюсюк Віталій Миколайович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ")

 

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва, регуляторної політики

Голова комісії

Ткачук Віталій Віталійович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ")

Заступник голови комісії

Лейві Володимир Леонідович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ")

Секретар комісії

Лебединська Алла Вікторівна (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ")

Члени комісії:

Волкотруб Назарій Васильович (від Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка")

Голуб Микола Іванович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ")

Корнійчук Микола Володимирович (від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

Сапуга Олександр Анатолійович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ")

 

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та управління об’єктами комунальної власності територіальної громади

Голова комісії

Демчук Василь Васильович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ")

Заступник голови комісії

Іванюк Микола Олександрович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ")

Секретар комісії

Мастій Василь Васильович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ")

Члени комісії:

Каразей Володимир Анатолійович (від Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка")

Купчевич Олексій Федорович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ")

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, інвестицій, перспективного планування та екології

Голова комісії

Стецюк Віктор Павлович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ")

Заступник голови комісії

Прокопчук Сергій Олександрович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ")

Секретар комісії

Якубівський Микола Романович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ")

Члени комісії:

Бомащук Володимир Йосипович (від Політичної партії "Сила і Честь")

Камінський Олександр Петрович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ")

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Голова комісії

Лебідь Наталія Іванівна (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ")

Заступник голови комісії

Вальчук Анатолій Вікторович (від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

Секретар комісії

Тененева Лілія Володимирівна (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ")

Члени комісії:

Поліщук Ольга Сергіївна (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ")

Семенюк Юрій Іванович (від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

 

Лічильна комісія

Голова комісії

Корнійчук Микола Володимирович (від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

Члени комісії:

Блюсюк Віталій Миколайович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ")

Бомащук Володимир Йосипович (від Політичної партії "Сила і Честь")

Каразей Володимир Анатолійович (від Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка")

Купчевич Олексій Федорович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ")

Прокопчук Сергій Олександрович (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ")

Тененева Лілія Володимирівна (від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ")

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь