Реєстр регуляторних актів

РЕЄСТР

діючих регуляторних актів

Теофіпольської селищної територіальної громади

(станом на 01 січня 2022 року)

Вид та назва регуляторного акту, дата прийняття та номер

Дата внесення змін та доповнень

Стислий зміст регуляторного акта

1.

Рішення 8 чергової сесії Теофіпольської селищної ради від 25 червня 2021 року №3-8/2021 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Теофіпольської селищної ради»

Встановлення на території Теофіпольської селищної ради ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у відповідності до Податкового кодексу України

2.

Рішення 8 чергової сесії Теофіпольської селищної ради від 25 червня 2021 року №4-8/2021 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Теофіпольської селищної ради»

Встановлення на території Теофіпольської селищної ставок та пільг із сплати земельного податку у відповідності до Податкового кодексу України

3.

Рішення 8 чергової сесії Теофіпольської селищної ради від 25 червня 2021 року №5-8/2021 «Про встановлення ставки єдиного податку на території Теофіпольської селищної ради»

Встановлення на території Теофіпольської селищної ради ставки єдиного податку у відповідності до Податкового кодексу України

4.

Рішення 8 чергової сесії Теофіпольської селищної ради від 25 червня 2021 року №6-8/2021 «Про встановлення ставки транспортного податку на території Теофіпольської селищної ради»

Встановлення на території Теофіпольської селищної ради транспортного податку у відповідності до Податкового кодексу України

5.

Рішення 8 чергової сесії Теофіпольської селищної ради від 25 червня 2021 року №28-8/2021 «Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Теофіпольської селищної територіальної громади»

Регуляторним актом регулюються відносини у сфері ефективного використання комунального майна Теофіпольської селищної територіальної громади

6.

Рішення 10 чергової сесії Теофіпольської селищної ради від 06 серпня 2021 року №24-10/2021 «Про затвердження правил благоустрою території Теофіпольської територіальної громади»

Регуляторним актом регулюються відносини жителів та суб’єктів господарської діяльності у сфері утримання території та її благоустрою