A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теофіпольська селищна рада
Хмельницький район, Хмельницька область

Доповідь про роботу відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2021 рік.

За 2021 рік відділом зареєстровано 162 звернень від осіб, які звернулися до Відділу за отримання безоплатної правової допомоги.  З них 135 осіб отримали роз’яснення й усні консультації, 27 – письмову консультацію.

В результаті розгляду письмових звернень про надання БВПД місцевим центром прийнято 3 рішень про надання БВПД. На виконання наказів фахівцями здійснено 2 представництв інтересів клієнтів бюро в судових засіданнях.

Працівниками бюро підготовлено та подано до суду 2 позовних заяв. В роботі Відділу знаходяться 4 справ, з них 2 подані до суду. За звітний період фахівцями бюро завершено 5 справ.

Більшість звернень від клієнтів надійшло від жінок — 105 звернень, від чоловіків — 57 звернення.

До Відділу звернулись особи:  від 35 до 60 років — 93; від 18 до 35 років — 17; понад 60 років — 51; до 18 років — 1.  

          Забезпечено інтеграцію первинної і вторинної правової допомоги на рівні територіальних громад в частині налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади з питань надання безоплатної правової допомоги.

Задля поширення інформації про функції Бюро, порядок отримання безоплатної первинної і вторинної правової допомоги, доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України працівники Відділу взяли участь у 6 виїзних прийомах громадян, які проходили переважно на базі сільських рад Теофіпольського району та у 9 дистанційних пунктах консультування громадян організованих на базі державних організацій соціальних – партнерів Бюро.

Відвідування одиноких осіб похилого віку, осіб з обмеженими можливостями не здійснювалися.

 Упродовж звітного періоду працівниками Відділу проведено 12 правопросвітницьких заходів. Крім того, організовано 11 зустріч з керівниками ОМС та ОВВ.

          Упродовж  звітного періоду звернулося 2 осіб до доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Працівниками Відділу підготовлено 8 публікацій в ЗМІ, що включає підготовлені фахівцями Відділу консультаційні матеріали з найпоширеніших правових питань клієнтів та інформації з фото-фіксацією  про зустрічі з керівниками ОМС, ОВВ, виїзні прийоми громадян, проведені дистанційні консультаційні пункти громадян. Публікації здійснювалися на офіційному сайті Теофіпольської селищної ради в стрічці «Новини» та на сторінках районної газети «Життя Теофіпольщини».

 За звітний період працівниками Відділу підготовлено 1 методичну рекомендацію щодо  питання з яким  звертаються особи до Бюро.

 

 

Головний спеціаліст відділу                                                І. Савчук

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь