A A A K K K
для людей із порушенням зору
Теофіпольська селищна рада
Хмельницький район, Хмельницька область

Відповідальні особи з питань запобігання та протидії домашньому насильству в населених пунктах, навчальних закладах та закладах охорони здоров'я Теофіпольської селищної ради

Запобігання та протидія домашньому насильству

Відповідно до Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” та постанови Кабінету Міністрів України № 658 від 22.08.20018 “Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі” постраждалі від домашнього насильства особи мають право звернутися особисто або через свого представника до спеціалістів Теофіпольської селищної ради.

Контактні дані про уповноважених осіб у сфері запобігання та протидії домашньому на території громади:

 Координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та в межах своїх повноважень організовувати роботу у сфері  запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Теофіпольської сільської ради визначено: Непотаса Романа Григоровича, секретаря Теофіпольської селищної ради, голову координаційної ради з питань сім՚ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми (т.м. 0975477269).

Відповідальними працівниками, які

- проводять роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства визначено: Сапєлкіну Юлію Василівну, фахівця із соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Теофіпольської селищної ради (т.м.0967407410).

 - надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також робота з кривдниками визначено: Барановську Ірину Михайлівну, психолога комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Теофіпольської селищної ради  (т.м.0967472888);

Додатково в населених пунктах, навчальних закладах та закладах охорони здоров՚я Теофіпольської ОТГ призначено відповідальних осіб з питань запобігання та протидії домашньому насильству (список додається). На сайті посилання https://teofipol-gromada.gov.ua/vidpovidalni-osobi-z-pitan-zapobigannya-ta-protidii-domashnomu-nasilstvu-v-naselenih-punktah-navchalnih-zakladah-ta-zakladah-ohoroni-zdorovy-10-25-23-/

ВАЖЛИВО!!! При комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг» Теофіпольської сільської ради працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим особам від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Звернутись у разі випадків насилля в ОТГ можна за телефоном до поліцейського офіцера громади, капітана поліції Черепюка Сергія Олександровича - т.м. 0974083771.

При Теофіпольській сільській раді створено координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми. Звертатись за інформацією можна за телефоном до директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Майдан Мирослави Валентинівни - т.м. 0976499415.

Що таке домашнє насильство? 

Відповідно до Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" зазначено, що домашнє насильство – дії, характерні для фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються між родичами або подружжям чи між іншими людьми, які спільно проживають, але не перебувають у родинних відносинах чи у шлюбі між собою.

Які є види домашнього насильства?

Психологічне насильство – форма домашнього насильства, де вас словесно ображають, погрожують, принижують, переслідують, залякують та роблять інші дії спрямовані на обмеження волевиявлення людини. До цього виду насилля також відносять переслідування, постійний контроль з боку кривдника, погрози. Якщо вас ігнорують чи дискримінують через ваші переконання, віросповідання, національну, расову належність чи походження, шантажують – все це є одним із проявів психологічного насильства.

Економічне насильство – форма домашнього насильства, де вас обмежують у доступі до ваших грошей чи забороняють використовувати кошти так, як ви бажаєте. До нього також слід віднести пошкодження вашого майна, перешкоджання в доступі до їжі, житла, майна, обмеження в можливості працевлаштування чи навчання, змушення до жебрацтва та шантажування.

Сексуальне насильство – форма домашнього насильства, де присутні дії сексуального характеру, вчинені стосовно дорослої людини без її згоди або стосовно дитини незалежно від її згоди, або в присутності дитини. До цього також відноситься примушування до статевого акту з третьою особою, а також інші правопорушення проти статевої свободи чи статевої недоторканості людини

Фізичне насильство – форма домашнього насильства, що включає ляпаси, стусани, штовхання, щипання, шмагання, кусання, а також незаконне позбавлення волі, нанесення побоїв, мордування, заподіяння тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості, залишення в небезпеці, ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, заподіяння смерті, вчинення інших правопорушень насильницького характеру. 

Які заходи можуть застосовуватись до кривдників?

Терміновий припис — захід протидії домашньому насильству, спрямований на негайне припинення домашнього насильства, усунення небезпеки для життя і здоров’я постраждалих осіб та недопущення продовження чи повторного вчинення такого насильства. Застосовується до кривдника не більше, ніж на 10 днів. Ідеться про негайне припинення домашнього фізичного насильства. Він полягає в обмеженні кривдника, що вчиняє домашнє насильство, доступу до житлового приміщення, де проживає жертва.

Терміновий припис виноситься за заявою постраждалої людини, а також за власною ініціативою працівників Національної поліції України за результатами оцінки ризиків. Забороняється вхід та перебування в місці проживання (перебування) постраждалої особи та контакт з нею. Кривдник повинен залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи.

Обмежувальний припис — захід тимчасового обмеження прав чи покладення обов’язків на особу, яка вчинила домашнє насильство, спрямоване на забезпечення безпеки постраждалої особи. Обмежувальний припис видається судом на строк від 1 до 6 місяців за заявою постраждалої особи або її представника. 

Якщо домашнє насильство застосоване до дитини — за заявою батьків або інших родичів дитини (баби, діда, повнолітніх брата, сестри), мачухи або вітчима дитини, а також органів опіки й піклування.

Під час обмежувального припису діють такі обмеження та заборони:

- забороняється перебувати в місці спільного проживання (перебування) з постраждалою особою;

- усунення перешкод у користуванні майном, що є об’єктом права спільної сумісної власності або особистою приватною власністю постраждалої особи;

- обмеження в спілкуванні з постраждалою дитиною;

- заборона наближатися на визначену відстань до місця проживання (перебування), навчання, роботи, інших місць частого відвідування постраждалої особи;

- заборона особисто і через інших людей розшукувати постраждалу особу, якщо вона за власним бажанням перебуває у місці, невідомому кривднику, переслідувати її та в будь-який спосіб спілкуватися з нею;

- забороняється вести листування, телефонні переговори з постраждалою особою або контактувати з нею через інші засоби зв’язку особисто і через третіх осіб.

Куди потрібно звертатись в разі вчинення домашнього насильства?

Найперше, куди потрібно звернутися за допомогою – це поліція. Ви можете викликати поліцію за телефоном 102 або звернутися особисто до райвідділу та написати заяву. Пам’ятайте, що поліцейські можуть проникати до житла особи без рішення суду в невідкладних випадках, пов’язаних із припиненням акту домашнього насильства, у разі небезпеки для життя чи здоров’я постраждалої особи.

Якщо ви потребуєте консультації, боїтесь звертатись до поліції з даного питання чи з інших причин, то можете зателефонувати на номери гарячих ліній, де вам нададуть роз’яснення та консультування (усі дзвінки безкоштовні):

- 116-123 (з мобільного) або  0 800 500 335 - національна "гаряча лінія" з  попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, або сайт

https://la-strada.org.ua/garyachi-liniyi ;

- 116-111 (з мобільного), 0 800 500 225 – національна гаряча лінія для дітей та молоді, або сайт https://la-strada.org.ua/garyachi-liniyi ;

- 15-47 – урядова «гаряча лінія» для осіб, які постраждали від домашнього насильства, або сайт https://1547.ukc.gov.ua/ ;

- 0 800 213 103 -  «гаряча лінія» системи безоплатної правової допомоги.

Додатково повідомляємо!

Адреса сектору «Теофіпольське бюро правової допомоги» відділу БПД Старокостянтинівського місцевого центру з надання БВПД з надання безоплатної вторинної правової допомоги: смт Теофіполь, вул.Богдана Хмельницького, 9, ІІ поверх.

Ви маєте можливість отримати інформацію за телефоном: (03844) 2-02-03, 2-02-31, з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 18.00 год., або надіславши звернення на електронну адресу: teofipolske@legalaid.km.ua

№ п/п

Назва комунальної установи, закладу освіти, старостату

ПІБ відповідальної особи з питання запобігання та протидії домашнього насильства

Наказ про призначення

Старостати

1

староста смт Базалія, с.Борщівка, с.Василівка

Ткачук Катерина Василівна

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

2

староста с.Волиця

 

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

3

староста с.Волиця Польова, с.Олійники, с.Майдан –Петрівський, с.Колки, с.Червоне.

Щерінська Наталія Степанівна

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

4

староста с.Воронівці, с.Немиринці, с.Ільківці, с. Колісець

Воляник Леонід Михайлович

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

5

староста с.Гаврилівка, с.Медисівка, с.Караїна, с.Підліски

В.о. Бишук Людмила Іванівна

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

6

староста с.Гальчинці, с.Єлизаветпіль, с.Червоний Случ, с.Новоіванівка

Бишук Людмила Іванівна

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

7

староста с.Карабіївка, с.Котюржинці, с.Великий Лазучин, с. Малий Лазучин

Мулишин Ігор Володимирович

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

8

староста с.Михиринці, с.Малі Жеребки, с.Ординці, с. Лютарівка

Рева Оксана Федорівна

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

9

староста с.Новоставці, с.Кривовілька, с.Човгузів, с.Вовківці, с.Антонівка

Ткачук Григорій Іванович 

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

10

староста с.Поляхова, с.Кузьминці, с. Романів, с.Бережинці, с.Рідка

Мазурок Олександр Євгенович

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

11

староста с.Святець, с.Лисогірка, с.Мар’янівка

Щур Алла Володимирівна

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

12

староста с.Лідихівка, с.Заруддя, с.Троянівка, с.Строки, с.Турівка, с.Червона Дубина

Єременко Руслана Володимирівна

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

13

староста с.Шибена, с.Гаївка

В.о. Воляник Леонід Михайлович

Рішення виконкому Теофіпольської селищної ради від 22 квітня 2021 року №104

Заклади охорони здоров′я

1

КНП «Теофіпольська багатопрофільна лікарня»

Ковтуняк Ольга Ростиславівна

Наказ №59 від 12.02.2021 «Про призначення відповідальної особи»

 

Заклади освіти

Базалійський ліцей Теофіпольської селищної ради

Бондар Зоя Олександрівна

накз №9 від 01.09.2022 "Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у Базалійському ліцеї".

Теофіпольський ліцей №1 Теофіпольської селищної ради

Вісарчук Тетяна Петрівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у Теофіпольському ліцеї №1 №6 від 31.08.2022

Теофіпольський ліцей № 2 Теофіпольської селищної ради

Максименко Леся Олегівна

 Наказ  Теофіпольського ліцею №2 Теофіпольськоі селищної ради від  29.08.2022 р №47-а «Про призначення  відповідальної особи з питань протидії булінгу та організацію роботи щодо профілактики та протидії булінгу в 2022-2923 н. р.»

Теофіпольський ліцей №3 Теофіпольської селищної ради

Петровська Інна Петрівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у Теофіпольському ліцеї  №3 Теофіпольськоі селищної ради №18 від 01.09.2022 року

Волице-Полівський ліцей Теофіпольської селищної ради

Бегеш Лілія Василівна

Про створення комісії та затвердження плану заходів на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти №35 від 31.08.2022

Воронівецький ліцей Теофіпольської селищної ради

Беган Людмила Анатоліївна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у Воронівецькому ліцеї №10 від 01.09.2022р

Гальчинецький ліцей Теофіпольської селищної ради

Матвіюк Василь Матвійович

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №22 від 16.09.2022 року

Новоставецький ліцей Теофіпольської селищної ради

Полукравець Ірина Володимирівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №49 від 31.08.2022

Поляхівський ліцей Теофіпольської селищної ради

Яблонський Вадим Віталійович

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №5 від 6 вересня 2022 року

Святецький ліцей Теофіпольської селищної ради

Сут Надія Вікторівна

наказ №7 від 01.09.2022 року (Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у Святецькому ліцеї)

Шибенський ліцей Теофіпольської селищної ради

Остап'юк Мар'яна Григорівна

 Про організацію роботи п питань протидії булінгу( насильству) та створення безпечного середовища в Шибенському ліцею у 2022-2023 н. р. 31.08. 2022 №27

Волицька гімназія Теофіпольської селищної ради

Самойлюк Оксана Трохимівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у Волицькій гімназії №82 від 31 серпня 2022 року

Гаврилівська гімназія  Теофіпольської селищної ради

Голуб Катерина Володимирівна

Про призначення Голуб Катерини Володимирівни, відповідальної особи з питань протидії булінгу у Гаврилівській гімназії. Наказ №5 від 13 вересня 2022 року.

Коров’єнська гімназія Теофіпольської селищної ради

Джус Інна Вікторівна 

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у Коров'єнській гімназії №29 від 01. вересня 2022

Кунчанська гімназія Теофіпольської селищної ради

Остап'юк Альона Віталіївна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу в Кунчанській  гімназії №102 від 1 вересня 2022 року

Лисогірська гімназія  Теофіпольської селищної ради

Щур Алла Володимирвіна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №66-О від 31.08.2022 Р.

Ординецька гімназія Теофіпольської селищної ради

Супрун Алла Ростиславівна .

№57 від 01 вересня 2022 року " Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу в Ординецькій гімназії Теофіпольської селищної ради".

Турівська гімназія Теофіпольської селищної ради

Єднобик Юлія Василівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №102 від 31.08.2022р

Човгузівська гімназія  Теофіпольської селищної ради

Бульбах Лариса Петрівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у Човгузівській гімназії Теофіпольської селищної ради №81 від 1 вересня 2022 року

Великолазучинська початкова  школа  Теофіпольської селищної ради

Криворук Людмила Петрівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №23 від 13.09.2022 року

Теофіпольський заклад дошкільної освіти №1 «Зірочка» Теофіпольської селищної ради

Ткаченко Ольга Володимирівна

Про заходи щодо запобігання та протидії булінгу у Теофіпольському ЗДО №1 "Зірочка" №03-н від 25.01.2022 року

Теофіпольський заклад дошкільної освіти №2 «Білочка» Теофіпольської селищної ради

Радзівон Олена Володимирівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у ЗДО N2 "Білочка" N1 від 17 січня 2022 року

Теофіпольський  заклад дошкільної освіти №3 «Бджілонька» Теофіпольської селищної ради

Бойко Ірина Русланівна

Про запобігання булінгу №22-н/адм, від 01.09.2022

Воронівецький заклад дошкільної освіти «Сонечко»  Теофіпольської селищної ради

Оришкевич Оксана Іванівна (вихователь)

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №18 від 01 вересня  2022року

Гаврилівський заклад дошкільної освіти «Берізка»  Теофіпольської селищної ради

Доскач Наталія Василівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №27 від 02 вересня. 2022 року

Ільковецький заклад дошкільної освіти «Пізнайко»  Теофіпольської селищної ради

Гульчук Олена Борисівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №33 від 05 вересня. 2022 року

Карабіївський заклад дошкільної освіти «Сонечко»  Теофіпольської селищної ради

Сардак Наталя Леонідівна (вихователь)

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №8 від 05.09.2022

Кунчанський заклад дошкільної освіти «Джерельце»  Теофіпольської селищної ради

Козачук Олена Олександрівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у Кунчанському ЗДО "Джерельце" №31 від 01 вересня 2022 року

Лисогірський заклад дошкільної освіти «Сонечко»  Теофіпольської селищної ради

Огніста Ірина Василівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у закладі дошкільної освіти №16 від 01вересня 2022 року

Лідихівський заклад дошкільної освіти «Подолянчик»  Теофіпольської селищної ради

Германюк Валентина Іванівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №12 від 12 вересня 2022 року

Михиринецький заклад дошкільної освіти «Світанок»  Теофіпольської селищної ради

Яблонська Валентина Анатоліївна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №10 від 12 вересня 2022 року

Новоставецький заклад дошкільної освіти «Колосочок» Теофіпольської селищної ради

Медвідь  Галина Іванівна

Наказ №10 від 10 січня 2022року .Про організацію роботи  з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу

Святецький заклад дошкільної освіти «Орлятко»  Теофіпольської селищної ради

Цмік Оксана Олександрівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №26 від 08 вересня 2022 року

Турівський заклад дошкільної освіти «Пролісок»  Теофіпольської селищної ради

Ковтун Анастасія Костянтинівна (вихователь))

Наказ Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №21 від 01 вересня 2022року

Шибенський заклад дошкільної освіти «Сонечко»  Теофіпольської селищної ради

Домчук Зоя Романівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу №6 від 13 вересня 2022 року

Комунальний заклад «Теофіпольська дитячо – юнацька спортивна школа» Теофіпольської селищної ради

Лизак Олена Володимирівна

Наказ №7 від 13 вересня 2022 року (Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у Теофіпольській дитячо-юнацькій сортивній школі Теофіпольської селищної ради)

Комунальний заклад «Теофіпольський центр дитячої творчості» Теофіпольської селищної ради

Фриз Юлія Владиславівна

Про призначення відповідальної особи з питань протидії булінгу у комунальному закладі "Теофіпольський центр дитячої творчості" Теофіпольської селищної ради №15 від 01 вересня 2022 року

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь