Всеукраїнський забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України»

Дата: 22.07.2024 22:13

Шановні жителі Теофіпольської громади триває реєстрація на 7-й Всеукраїнський забіг до Дня пам’яті захисників України «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України!»!!!!

Всеукраїнський забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» відбудеться 31 серпня 2024 року !!!

Проведення забігу традиційно відбувається напередодні Дня пам’яті захисників України та є щорічною традицією вшанування полеглих Героїв.

Під час забігу кожен учасник має подолати обрану дистанцію (2 км, 5 км або 10 км) із закріпленим на футболці іменем людини, яка віддала життя в боротьбі за волю України у період з 2014 по 2024 роки та поділитися життєписом Захисника чи Захисниці з тегами #БіжуЗаГероя_2024 та #забіг2024 у соціальних мережах.

Організатори заходу - Міністерство у справах ветеранів України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України за участі обласних та Київської міської військових адміністрацій, Міноборони, МВС, МЗС, СБУ, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, ГО «Славетні епохи України», ГО «Незламні Матері України», ГО «Асоціація медиків Революції Гідності», ВГО «Легіон АТО», ГС «Труханів острів».

Для участі у забігу до Дня пам’яті захисників України, необхідно здійснити реєстрацію, яка завершиться 13 серпня 2024 року.

Алгоритм реєстрації на забіг наступний:

1) Крок 1: створити особистий кабінет на платформі забігу - NewRun: https://timer.newrun.com.ua/user/account/login

2) Крок 2: Підтвердити реєстрацію на вашій особистій пошті.

3) Крок 3: зареєструватися за лінком забігу на забіг: https://timer.newrun.com.ua/event/121.

Не будь байдужим!!!! Вшануй пам'ять Героїв!!!! Долучись до Всеукраїнського забігу!!!!

Бажаючі прийняти участь можуть реєструватися самостійно або звернутися у відділення по роботі з ветеранами та членами їх сімей КУ "Центру надання соціальних послуг" Теофіпольської селищної ради за телефоном 0681223103.

ДЕТАЛІ ПРОВЕДЕННЯ В ГРОМАДІ БУДУТЬ УТОЧНЕНІ ЗГОДОМ.