Відбулась позачергова 45 сесія 8 скликання депутатів селищної ради

Дата: 19.07.2024 13:49

19 липня відбулась позачергова 45 сесія 8 скликання депутатів селищної ради під головуванням секретаря Теофіпольської селищної ради Романа Непотаса.

Сесія розпочалася хвилиною мовчання, якою присутні  вшанували пам'ять полеглих Захисників та Захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Перед розглядом питань порядку денного, слово надали Лілії Яковчук – голові Теофіпольської селищної виборчої комісії, яка озвучила постанови про  набуття повноважень депутатів Теофіпольської селищної ради - Олександра Гуменюка та Людмили Таранчук.

В ході пленарного засідання депутати схвалили низку змін до ключових програм у сфері медицини, соціального захисту населення, благоустрою, комунальної власності та бюджету Теофіпольської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Також 20 питань порядку денного стосувалися затвердження документації з землеустрою та розгляду заяв громадян.

Повний перелік рішень сесії опубліковано на офіційному веб-сайті Теофіпольської територіальної громади.