Дотації ДАР

Дата: 24.04.2024 10:29

Дотації ДАР! ВАЖЛИВО!!!

Згідно інформації ДАР з 1 травня по 30 червня 2024 року можна подати заявку на отримання спеціальної бюджетної дотації за такими напрямками:

• на 1 га аграріям, що отримують до 120 га землі (4 тис. грн. на 1 га);
  • на утримання ВРХ (корів), від 3 до 100 корів (7 тис. грн. на 1 корову);
  • на утримання маточного поголів’я кіз та/або овець, від 5 до 500 голів (2 тис. грн. на 1 особу).

Отримувачами НЕ МОЖУТЬ бути особи, які мають заборгованість перед бюджетом (тобто заборгованість по сплаті ПОДАТКІВ).

Заявки подаються САМОСТІЙНО!!! У разі виникнення запитань звертатись у старостинський округ за місцем прописки!

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що кошти, які нараховуються одержувачам – є ЦІЛЬОВИМИ. Вони надаються для покриття понесених отримувачами витрат на проведення польових робіт, оплату спожитої електроенергії та ветеринарних послуг, придбання паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин, ветеринарних препаратів, кормів, насіння, добрив, утримання корів, маточного поголів’я овець та/або кіз. Ураховуючи зазначене, при їх використанні необхідно отримувати відповідні підтвердні документи (чеки, квитанції, акти чи договори виконаних робіт тощо) та зберігати їх до 2026 року! При чому – кошти необхідно використовувати виключно на витрати для тих об’єктів, на які вони нараховані.

Якщо кошти використовувати не за призначенням, тобто не маючи підтвердних документів, у разі перевірки, кошти необхідно буде ПОВЕРНУТИ!!!