Відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Теофіпольській селищній раді

Дата: 13.03.2024 17:02

Сьогодні, 13 березня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Валентини Бабак відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Теофіпольській селищній раді.

На засіданні обговорювалися питання підтримки ветеранів війни, осіб, що приймають участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, визначення способів вирішення невідкладних потреб. Зокрема, директором комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Теофіпольської селищної ради Мирославою Майдан зазначено, що планується створення відділу по роботі з ветеранами, яким надаватимуться соціальні послуги захисникам,  у тому числі проводитиметься психологічна реабілітація. Також розглядалося питання забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.