Втрата… Знову страшна новина прийшла у нашу родину, у нашу громаду

Дата: 23.02.2024 18:54

Втрата… Знову страшна новина прийшла у нашу родину, у нашу громаду.

Слова… Безвісти зник… Надія… Живий… Знайдеться… Але, на жаль…

19 лютого 2024 року під час бойових дій з військовими формуваннями противника поблизу населеного пункту Миколаївка Бахмутського району Донецької області , в бою за Україну, її свободу і незалежність, поліг кулеметник  2 стрілецького батальйону, житель села Ільківці – Блонський Денис Васильович, 1994 року народження.

Щиро співчуваємо рідним та близьким Дениса!!! Наш обов’язок пам’ятати про надвисоку ціну нашої свободи!!! Світла і вічна пам’ять Герою!

26 лютого 2024 року, наш Герой Денис Блонський назавжди повертається додому.

Орієнтовно о 10.00 год, зустрічаємо Дениса у смт Базалія (маршрут: смт Базалія - с. Караїна - смт Теофіполь).

У смт Теофіполь для нашого Героя буде «коло пошани» за маршрутом: вул. Берегова (Ведмеже озеро) - вул. Шевченка (до площі) - вул. Небесної Сотні (до Зеленої аптеки) - вул. Заводська (об'їзна дорога до VIP-заправки).

Похоронна процесія одразу  відправиться у село Ільківці.

Траурна процесія рухатиметься до будинку  Захисника, де відбудеться Панахида.

Далі Денис Блонський відправиться на місце вічного спочинку  на кладовище у  м. Полонне.

Ми маємо належно віддати шану Воїну, який пішов на війну захищати наше майбутнє, та гідно його зустріти, тому закликаємо жителів громади формувати «живі коридори» згідно з маршрутами.