16 лютого Україна відзначає День єднання

Дата: 16.02.2024 15:49

16 лютого, Україна відзначає День єднання – зовсім молоде свято, яке має на меті згуртувати українців і показати, що ми – єдиний народ.

Коли ми об’єднані одною спільною метою, ми нездоланні! В день свята вкотре маємо нагадати один одному – ми й надалі повинні підтримувати свого ближнього й лише разом йти до перемоги. Бо в єдності та згуртованості наша сила, наша мужність, відвага та бажання здолати ворога.

Тож цього дня представники Теофіпольської громади зібралися біля селищної ради, де відбулося урочисте дійство зі спільним виконанням гімну та підняттям державного стягу, яке ще раз переконливо довело, що ми – єдині!

З Днем єднання! Хай живе Україна! Навіки – вільна! Навіки – незалежна! Хай мир, спокій та щастя панують на нашій рідній землі!!!