Дата: 15.02.2024 17:47

Фото без опису15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-та річниця виведення військ з Афганістану.

Через горнило Афганської війни пройшли близько 160 тисяч українців. В Афганістані загинуло 4 тисячі українців, 72 українських воїни зникли безвісти, 6 тисяч залишилися інвалідами, 711 дітей стали сиротами. Це страшна ціна, яку заплатила Україна за імперські амбіції Кремля.

Вшановуючи  пам’ять загиблих українських воїнів  у Теофіпольській громаді  біля пам’ятників «воїнам-афганцям» Григорія Попружного, Федора Франчука та Стелли Пам’яті відбувся мітинг-реквієм.

Заступник Теофіпольського селищного голови Валентина Бабак, представники селищної ради разом з учасниками афганської війни вшанували пам’ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання, покладанням квітів та запаленням лампадок.

У Храмі Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ, благочинний Теофіпольського округу митрофорний протоієрей – отець Василь Крисак провів панахиду за полеглими учасниками бойових дій на території інших держав.

Вічна пам'ять загиблим.

Світла пам'ять Героям- борцям за Незалежність та територіальну цілісність України!

Слава Україні! Слава її Героям!