Рідним полеглих воїнів передали державні нагороди

Дата: 14.02.2024 19:23

Фото без описуЗа особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку двох захисників із Теофіпольської громади відзначено державними нагородами (посмертно). Зокрема, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено  солдата Коломійчука Василя Петровича та нагрудним знаком Десантно-штурмових військ Збройних Сил України «Завжди перші» лейтенанта Савчука Володимира Олександровича.

Сьогодні, перший заступник начальника Хмельницької районної військової адміністрації Віктор Паламарчук разом представниками районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майором Вадимом Москалюком та підполковником Василем Кубіним вручили нагороди рідним полеглих захисників.

Віктор Паламарчук висловив слова вдячності рідним та близьким загиблих, за їх надзвичайний подвиг в ім`я держави та кожного з нас.

Пам`ять про полеглих та наші гідні вчинки будуть подякую, яку кожен має виявляти за можливість бути в колі своєї родини та жити в своїй країні!

Слава Україні!

Вічна пам`ять воїнам, які віддали своє життя за свободу!