Аналіз захворюваності на грип та ГРВІ за 5 тиждень поточного року у Теофіпольській територіальній громаді

Дата: 06.02.2024 17:57

Теофіпольське відділення Хмельницького районного відділу ДУ «ХОЦКПХ МОЗ України» надає інформацію щодо захворюваності населення громади грипом, ГРВІ та COVID -19 за 5-ий тиждень поточного року.

На території Теофіпольської територіальної громади реєструється збільшення захворюваності на грип та ГРВІ.

На 5-му тижні 2024 року, з 29 січня до 04 лютого, у Теофіпольській громаді зареєстровано 177 випадків захворювання на грип, ГРВІ та COVID-19. У порівнянні з 4-им тижнем поточного року (112 випадків), кількість нових випадків зросла на 58%.

Фіксується перевищення епідемічного порогу захворюваності на 11,4%.

Збільшився відсоток захворюваності серед дитячого населення з 30,3% до 43,5% в порівнянні з попереднім тижнем.

Найбільше пацієнтів, котрі зверталися медичною допомогою, з грипом, ГРВІ та COVID-19, хворі працездатного віку, у віковій категорії від 30 до 64 років та становлять 38,4% від загальної кількості зареєстрованих випадків. 30,6% від усіх захворілих становлять діти у віковій категорії 5-14 років. В даній віковій категорії на 5 тижні відмічається ріст захворюваності в 1,3 рази.

Пам'ятайте, щеплення найкращий спосіб профілактики грипу, ГРВІ та COVID - 19.