Дата: 22.01.2024 17:28

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо дві важливі події - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 106 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

Традиційно у День Соборності України на мості річки Жердь у селі Лисогірка зустрілися делегації Теофіпольської та Лановецької громад.

Очільники Теофіпольської територіальної громади Михайло Тененев та Лановецької громади Роман Казновецький за традицією обмінялися пишними короваями.

Державний гімн, у виконанні учасників заходу, об’єднав Хмельниччину та Тернопільщину, як 105 років тому об’єднав УНР та ЗУНР в єдину Українську Народну Республіку.

Нехай любов до рідного краю об'єднує нас, допомагає йти до перемоги та процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.

Добробуту та миру! В єдності – наша сила!