Звернення селищного голови щодо встановлення ялинки

Дата: 30.11.2023 11:54

Шановна громадо!

Новорічно-різдвяні свята - найочікуваніші і найулюбленіші для усіх людей, адже вони наповнені особливою атмосферою магії і дива. Та, на жаль, їх затьмарює кривава війна, вибухи бомб та свист ракет. Багатьох дітей вона позбавила домівок, радості і тепла, а в деяких забрала найцінніше - рідних людей.

Аби їх підтримати, подарувати хоч краплинку чуда було вирішено все ж встановити ялинку в центрі смт Теофіполь.

Щоб уникнути маніпуляцій та ажіотажу повідомляємо, що святкових заходів не буде, ялинка штучна і була придбана вже кілька років тому попередньою селищною радою, іграшки, гірлянди та іншу атрибутику куплено у 2021 році (до початку повномасштабного російського вторгнення на територію нашої держави), роботу виконуватимуть працівники комунальних підприємств.

Тобто НА ВСТАНОВЛЕННЯ ЯЛИНКИ НІЯКИХ КОШТІВ ВИТРАЧЕНО НЕ БУДЕ.

Тому варто віднестися до ситуації з розумінням!

Наші діти сидять в підвалах, в них війна забрала рідних, їх батьки нас захищають. Тож давайте віднесемося до них з повагою і не будемо позбавляти їх тієї крихти дива та позитивних емоцій. Адже немає нічого приємнішого ніж посмішки на дитячих обличчях.

Щиро сподіваємося, що незабаром справдиться ще одне диво - жахлива війна з кровавими російськими окупантами нарешті закінчиться нашою Перемогою.

Все буде Україна!