Вітаємо з Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2023 16:53

5 грудня Україна та весь світ відзначають Міжнародний день волонтера – свято людей, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, хто, піклуючись про щастя іншого, знаходить своє власне.

Сьогодні волонтерський рух в Україні - це один із символів віри та незламності духу нашого народу.

Адже в умовах бойових дій, український народ - це потужний, об'єднаний волонтерський рух, який щиро готовий підтримати ближнього. Тому цей день є святом кожного.

Тож з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера за сумлінну, суспільно-корисну працю, відданість справі, активну громадську позицію та діяльність, чуйність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху в громаді, грамоти Теофіпольської селищної ради було вручено волонтерам Олені Левицькій, Леоніду Кратасюку, Людмилі Писарук, Світлані Кислюк, волонтерським групам сіл Святець та Мар'янівка, колективам Лисогірської гімназії та Святецького ліцею, церковній громаді села Святець, під керівництвом отця В'ячеслава.

Також обласні грамоти вручено директору філіалу "Teofipolskie Serce" Володимиру Бабаку та волонтеру Вірі Букевич.

Дякуємо всім, хто в цей нелегкий час воєнного стану в країні присвячує свій талант, енергію та виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи визнання. Завдяки вам наш народ не здається та перемагає!

Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею!