Військового з Теофіпольської громади посмертно нагородили медаллю “За військову службу Україні”

Дата: 06.12.2023 08:11

Кривава війна, розпочата цинічною московською ордою, безжально забирає життя наших Героїв за єдине бажання - наше з вами право жити у вільній від окупантів Україні.

І подвигу наших Героїв немає ціни. Кожне життя – безцінне...

І, на жаль, 13 вересня 2022 року Теофіпольська громада втратила свого Героя, а Україна вірного сина - Петра Розкваса. Його життя обірвалося у місті Лозова Харківської області в результаті ракетного обстрілу зі сторони росії.

Боєць брав безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації.

Тож, Указом президента України від 21 червня 2023 року, Петра Розкваса було нагороджено медаллю « За військову службу Україні» (посмертно).

Державну нагороду було вручено рідним загиблого.

Наш військовий ціною власного життя дав нам, українцям, змогу протистояти ворогу, можливість боротися за наше вільне майбутнє та довгоочікувану Перемогу.

Янголом світла, Воїном честі він назавжди залишаться в нашій пам'яті.

Жодні ордени чи нагороди не зможуть вгамувати біль тих, хто більше ніколи не зможе обійняти найріднішу людину.

Проте ця медаль - нагадування нам, про те, що наш Герой зробив неможливе, аби зупинити ворога, згадка про його надмужність та безмежну любов до країни.

Час не гоїть рани... Цей біль — з нами назавжди. Але з нами і гордість за незламну й величну націю. За усіх Героїв та Героїнь, які стали на захист Батьківщини.

Завдяки нашим безстрашним оборонцям Україна є і буде!

Бути Героєм - жити вічно!

Вічна пам'ять і слава загиблим захисникам!