Відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Теофіпольської селищної ради.

Дата: 21.12.2023 15:58

21 грудня 2023 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті.

На розгляд комісії надійшли адміністративні протоколи за:

• статтею 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»;

• частиною 1 статті 182 КУпАП  «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях»;
  •  частиною 1 статті 179 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві»;
  • статтею 183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб».

За результатами розгляду адміністративна комісія виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради винесла постанови про накладення адміністративних стягнень.

Наголошуємо жителям громади щодо неухильного дотримання законів України, чесного ставлення до державного і громадського обов’язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самими правопорушниками, так і іншими особами.