Дата: 11.12.2023 13:11

Триває прийом робіт на Конкурс есе для молоді "Світ без росії. Нові виклики та перспективи". Призовий фонд другий рік поспіль забезпечують бійці 5-ї окремої штурмової бригади. А щоб всі охочі встигли написати роботи продовжено прийом робіт на десять днів - до 20 грудня 2023 року.

До участі в Конкурсі запрошуються молоді автори віком до 32 років – військовослужбовці, студенти вищих навчальних закладів, магістранти, аспіранти, вчителі, науковці та заглиблені у зазначену тему особи.

Перші три призери отримають, зокрема, премії: I місце – 10 тис. грн; II місце – 5 тис. грн; III місце – 3 тис. грн.

Обирайте одну із тем та розкривайте їх з наукової і практичної точок зору:

Розвал російської імперії – запорука української перемоги.

Чому тільки розвал росії на десятки малих держав є запорукою української перемоги і тривалого миру в Європі?

Вплив України на облаштування земель росії після її розвалу.

Україна як центр тяжіння для населення сучасного півдня московії (від Бєлгорода до Кубані).

Перебудова українського війська: якою повинна бути наша армія, щоб гарантувати довгостроковий мир?

Яких Збройних сил Україна потребуватиме після перемоги?

Україна - гарант безпеки у світі з однією з найсильніших армій.

Україна – регіональний і світовий лідер: як нам реалізувати свій потенціал повною мірою?

Безпекова формула у Європі - нові геополітичні центри.

Формування нових союзів під проводом Києва. Україна – ключ до безпеки Західного світу.

Усі деталі - на сторінках Конкурс есе для молоді «Світ без росії: нові виклики та перспективи» Українські студії стратегічних досліджень