Троє підприємців Теофіпольської громади отримали кошти на розвиток бізнесу

Дата: 13.12.2023 12:56

Троє підприємців Теофіпольської громади отримали кошти на розвиток бізнесу.

Сьогодні грантові проєкти дають можливість створювати та розвивати власну справу. Тож, жителі громади продовжують активно брати участь у їх написанні.

І нещодавно стали відомі результати конкурсу грантів проєкту «Курс на Незалежність 2.0». Цього року від Теофіпольської громади переможцями стали три представники бізнесу – КП "Теофіпольлісвод", Володимир Лопушанський та Валентин Середа.

Переможці проєкту «Курс на Незалежність 2.0» отримають обладнання на суму до 20 000 євро. Окрім того, вони пройдуть тренінги й поглиблену програму навчання та матимуть дієві інструменти для виходу на стабільні ринки збуту своєї продукції чи послуг.

Вже відбулися підписання договорів про співпрацю між Теофіпольською селищною радою та переможцями проєкту про надання благодійної допомоги на потреби громади (у розмірі 10% від суми отриманого гранту). Також кожен підприємець має працевлаштувати мінімум трьох осіб.

Працюємо разом на економічну Незалежність!

Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу та Уряду Німеччини: Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецького банку розвитку DEG та агропромхолдингу “Астарта-Київ”. Партнером з впровадження є благодійний фонд “Повір у себе”.