Теофіпольська селищна рада
Хмельницький район, Хмельницька область

ЧИ ВРАХОВУВАТИМЕТЬСЯ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЇ В ДОХІД БАБУСІ – ПЕНСІОНЕРКИ ПЕНСІЯ ПО ВТРАТІ ГОДУВАЛЬНИКА, ЯКУ ВОНА ОТРИМУЄ НА ОНУКА 2006 РОКУ НАРОДЖЕННЯ ЯК ОПІКУН, ЯКЩО ВІН ПРОПИСАНИЙ І ПРОЖИВАЄ ЗА ІНШОЮ АДРЕСОЮ?

Дата: 18.12.2023 12:23
Кількість переглядів: 20

Фото без опису

ЧИ ВРАХОВУВАТИМЕТЬСЯ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЇ В ДОХІД БАБУСІ – ПЕНСІОНЕРКИ ПЕНСІЯ ПО ВТРАТІ ГОДУВАЛЬНИКА, ЯКУ ВОНА ОТРИМУЄ НА ОНУКА 2006 РОКУ НАРОДЖЕННЯ ЯК ОПІКУН, ЯКЩО ВІН ПРОПИСАНИЙ І ПРОЖИВАЄ ЗА ІНШОЮ АДРЕСОЮ?

Ні. У разі, якщо бабуся-опікун і підопічний онук прописані та проживають за різними адресами, при зверненні бабусі за призначенням житлової субсидії за зареєстрованим / задекларованим місцем проживання, розмір пенсії у зв’язку з втратою годувальника, яку вона отримує на онука, в її сукупний дохід не враховується (пункт 23 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь