Благодійний фонд “Посмішка ЮА”, запрошує Кейс-Менеджера/-ку в команду проєкту

Дата: 19.12.2023 11:49

Благодійний фонд “Посмішка ЮА”, запрошує Кейс-Менеджера/-ку в команду проєкту Запровадження заходів готовності до надзвичайних ситуацій для зміцнення спроможності співробітників та розбудови спроможності громади у вирішенні ризиків захисту дітей, які постраждали від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні, який/а буде надавати послуги з комунікації з органами місцевої влади та самоврядування, громадськими організаціями;

виявлення вразливих сімей та надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах;

оцінки потреб сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах;

встановлення причини асоціальних явищ і розроблення комплексу заходів щодо їх усунення;

надання соціальних послуг консультування та представництва інтересів;

залучення до надання соціальних послуг заклади освіти, охорони здоров’я, соціального обслуговування, громадські організації, фонди та інші суб’єкти, що надають соціальні послуги, тощо.

Локація: смт Теофіполь Хмельницька область.

Вимоги до виконавців:

- вища освіта ступінь магістр або бакалавр;

- досвід роботи у соціальній сфері;

- знання основ правової бази у соціальній сфері;

- досвід соціального супроводу;

- навички визначення потреби родини у соціальних послугах;

- досвід розробки індивідуальних планів для роботи з випадком та визначення форм та методів допомоги;

- нульова толерантність до будь-яких проявів насилля та дискримінації, дотримання етичних норм (Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах.

Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі.

Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації).

Вид співпраці: повна зайнятість.

Пропозиція має містити:

резюме, в якому вказано досвід вказаний в вимогах.

Пропозиції необхідно надіслати до 20.12.2023 на електронну адресу posmishkaua.hr@gmail.com з приміткою у темі листа «Кейс Менеджер/ка м. Теофіполь».

*Якщо протягом 10 днів (з моменту завершення терміну подачі резюме) не зв’яжуться з вами — це означає, що вказані в резюме знання та досвід не відповідають вимогам. В такому випадку среціалісти зможуть повернутись до вашої кандидатури при появі релевантних вашому досвіду вакансій.

**Надсилаючи резюме, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних.