Відбулося чергове засідання комісії по розгляду питань з надання грошової допомоги

Дата: 19.12.2023 11:45

Теофіпольською селищною радою регулярно здійснюється підтримка соціально вразливих верств населення.

19 грудня 2023 року, під головуванням секретаря селищної ради Романа Непотаса, відбулося чергове засідання комісії по розгляду питань з надання грошової допомоги.

Було розглянуто 1 звернення про надання одноразової грошової допомоги ветеранам війни, які брали участь у захисті Батьківщини в період Другої світової війни та опинилися в складних життєвих обставинах та 2 – про надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО/ООС, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, що опинились в складних життєвих обставинах.

Комісією прийняті позитивні рішення про надання допомоги для кожного заявника.