Рідні військового вручили Подяку селищному голові Михайлу Тененеву від командира військової частини

Дата: 20.12.2023 11:41

Нещодавно до селищного голови Михайла Тененева звернулися рідні нашого захисника із села Волиця - Василя. Військові терміново потребували матеріально-технічного забезпечення. Тому, в якнайкоротші терміни, селищний голова відправив необхідне обладнання бійцям.

І командир 135-го окремого батальйону управління оголосив Подяку Михайлу Тененеву.

- Військова частина висловлює вам вдячність за допомогу, яку ви надаєте! Безкорисна праця, яку ви робите на благо Збройних Сил України, сприятиме захисту територіальної цілісності та недоторканості нашої Батьківщини. Завдяки допомозі таких ініціативних та відданих Україні громадян як ви, допомога бійцям, в дійсності є ефективною та сприяє досягненню нашої спільної мети! Щиро бажаємо Вам мирного неба, добра, злагоди, міцного здоров'я, родинного благополуччя, оптимізму та сил у Вашій справі!!! - зазначено у документі.

Подяку селищному голові вручили рідні військового.

«Щиро дякую за нагороду, це велика честь для мене. Найголовніше, щоб наша допомога сприяла наближенню Перемоги. А ми обов'язково, й надалі, продовжуватимемо підтримувати наших Воїнів» - наголосив Михайло Михайлович.

Ми дякуємо вам, наші захисники за нелегку службу, за кожен день подвигів, які ви робите, аби захистити Україну, українців, і щоб в нашій громаді ми мали можливість працювати, розвиватись та жити. Адже все це можливо тільки тому, що ви, наші Захисники - справжні патріоти та хоробрі бійці. Нехай Господь вас оберігає!

Віримо у Збройні Сили України та допомагаємо їм!