Перелік типових професійно-кваліфікаційних характеристик вакантних посад на які планується оголошення конкурсу в  ГУНП в Хмельницькій області

Дата: 05.12.2023 12:23

Перелік

ГУНП в Хмельницькій області

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛИ (ВІДДІЛЕННЯ) ПОЛІЦІЇ

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ РОТИ КОНВОЙНОЇ СЛУЖБИ

Повинен знати

Основи Конституцiї України, акти законодавства, що стосуються дiяльностi органiв Національної поліції України; постанови та розпорядження, iншi нормативно-правовi акти, що регулюють дiяльнiсть вiдповiдного органу Національної поліції України; основнi засади державної полiтики щодо боротьби iз злочиннiстю; практику застосування чинного законодавства щодо дiяльностi органiв Національної поліції України; основи організації праці; структуру, принципи відповідного органу поліції, його служб та підрозділів; види та форми  звітності; правила ділового етикету та професійної етики; форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила охорони працi та протипожежного захисту; вiдповiднi фаховим завданням програмнi засоби роботи на комп’ютерi.

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ-ВОДІЙ РОТИ КОНВОЙНОЇ СЛУЖБИ

Освіта: повна загальна середня або вища освіта.

Особистi вимоги: придатність до роботи за станом здоров’я, наявність водійського посвідчення категорії «В» та «С».

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ З ЛОГІСТИКИ

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ З ОБЛІКУ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ РЕЧОВИХ ДОКАЗІВ І ОЗБРОЄННЯ

Список

посад молодшого складу поліції,

на які планується оголошення конкурсу

Шепетівське районне управління поліції ГУНП в Хмельницькій області:

Сектор логістики

Поліцейський з обліку та збереження речових доказів і озброєння

Поліцейський з логістики

Рота конвойної служби ГУНП в Хмельницькій області

Поліцейський-водій взводу № 1 (м. Хмельницький)

Поліцейський-водій взводу № 3 (м. Шепетівка)

Поліцейський взводу № 1 (м. Хмельницький)

Графік проведення етапів конкурсу

1. З 28 листопада по 07 грудня 2023 рокуприйом онлайн анкет осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на службу в поліції.
  2. З 28 листопада по 08 грудня 2023 рокуприйом документів в осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на службу в поліції та заповнили онлайн анкети у системі відбору кадрів для Національної поліції України, працівниками СОВ УКЗ ГУНП в Хмельницькій області за адресою:                            м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7, комп'ютерний клас
  3. З 29 листопада по 11 грудня 2023 року – проведення комп'ютерного тестування кандидатів на службу в поліції за адресою: м. Хмельницький,                                       вул. Зарічанська, 7, комп'ютерний клас.
  4. З 30 листопада по 15 грудня 2023 року – проведення медичного огляду кандидатів на службу в поліції на базі ДУ «ТМО МВС України по Хмельницькій області» за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 112.
  5. З 18 по 23 грудня 2023 року – проведення перевірки рівня фізичної підготовки кандидатів на службу в поліції за адресою: м. Хмельницький,                  вул. Зарічанська, 10 (у разі поганих погодних умов – спортивний комплекс ХНУ по вул. Хотовицького, 2).
  6. З 18 по 23 грудня 2023 року – проведення тестування особистісних характеристик та інтерв'ю із кандидатами на службу в поліції за адресою: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7, комп'ютерний клас.
  7. Проведення співбесіди із кандидатами на службу в поліції з поліцейською комісією ГУНП в Хмельницькій області за адресою:                           м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7 – строк завершення 28 грудня 2023 року.
  8. Завершення конкурсного відбору на службу в поліцію для заміщення вакантних посад молодшого складу поліції – 29 грудня 2023 року.