Відбулася тридцять шоста сесія Теофіпольської селищної ради
Дата: 29.10.2023 11:22
Кількість переглядів: 94
27 жовтня 2023 року відбулася тридцять шоста сесія Теофіпольської селищної ради, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева.
На порядку денному депутати розглянули 36 питань: про Програму надання одноразової грошової допомоги випускникам закладів загальної середньої освіти Теофіпольської селищної ради з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на 2023-2025 роки, про Програму підтримки Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань на 2023-2024 роки та ін.
Після активного обговорення, з усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднено на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства