Дата: 15.10.2023 17:23

Ще одного Героя Теофіпольщини нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Коли помирає людина – це велика трагедія та горе для всієї родини. А коли вона загинула за нашу незалежність – трагедія для всієї України.

Наш земляк, житель села Мар'янівка - Микола Ментух, один із тих, хто боровся за те, щоб ми жили у незалежній, вільній, демократичній та розвиненій державі, щоб не знали тих негараздів і нещасть, які несе за собою війна.

Але, на жаль, 01 квітня 2023 року, наш Герой загинув в поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області.

Указом Президента України Володимира Зеленського від 19 червня 2023 року №338/2023 за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові Миколу Ментуха було нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороду вручили дружині бійця - Галині Ментух.

Нині ім’я нашого Героя, як і інших захисників, назавжди вписані золотими літерами у новітню історію України. А його подвиг - взірець для наступного покоління українців.

Ми пам’ятаємо і шануємо кожного Воїна.

Ми ніколи не забудемо і не пробачимо росії вчинені звірства. А помстою нашою стане Перемога України над московською ордою.

Слава України!

Героям Слава!