Цього тижня Теофіпольщина провела в останню дорогу свого Героя, жителя села Новоставці Володимира Щура.

Дата: 14.10.2023 19:50

Після повномасштабного вторгнення окупантів на територію України він, забувши про свої плани та мрії, свідомо прийняв доленосне для себе рішення - взяти до рук зброю і піти захищати від ворожої навали рідну землю.

Володимир мав би повернутись до рідної домівки з довгоочікуваною Перемогою, радіти життю, будувати плани на майбутнє... Та не судилося. На жаль, безжальна смерть наздогнала його. Наче спалах обірвалось його життя…

Гірко й боляче усвідомлювати, якою страшною є ціна нашої свободи.

Щоб провести воїна в останню дорогу і віддати шану, прийшли побратими, рідні, близькі, друзі та небайдужі жителі громади. Спершу священнослужителі Православної Церкви України відправили панахиду біля рідного дому бійця, потім звершили заупокійне похоронне богослужіння у храмі Покрови Пресвятої Богородиці в смт Теофіполь.

Теофіпольщина зустрічала Героя «живим коридором», встеляючи квітами останню земну дорогу оборонця.

Місцем вічного спочинку Володимира стала Алея Героїв у смт Теофіполь.

Востаннє нашому земляку віддали військові почесті. На його честь небо гучно пронизав трикратний стрілецький салют… Тепер Воїн – навічно з небесною вартою, а над його могилою навіки майорітиме синьо-жовтий стяг.

Вічна пам’ять полеглому Герою!

У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе сім’ї та разом із всією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі.

Немає прощення російським окупантам за горе, яке вони принесли на нашу землю. І помстою цим нелюдам-рашистам стане наша Перемога!