Дата: 10.10.2023 18:31

Шановна громадо!

Завтра, 11 жовтня 2023 року, о 09.00 год везтимуть загиблого Героя Володимира Щура додому (маршрут: смт Базалія - с. Караїна - смт Теофіполь (по об'їзній ) – с. Новоставці (до будинку загиблого).

Після короткого прощання вдома похоронна процесія відправиться до храму Покрови Пресвятої Богородиці у смт Теофіполь (маршрут: с. Новоставці - смт Теофіполь (по вулиці Небесної Сотні до храму).

Після служби, Воїна повезуть на кладовище в смт Теофіполь на місце вічного спочинку - Алею Героїв (маршрут: храм Покрови Пресвятої Богородиці - вул. Небесної Сотні - вул. Шевченка-кладовище).

Ми маємо гідно зустріти Героя і провести в останню путь: формуємо згідно з маршрутами "живі коридори". Це найменше, що ми можемо зробити для Людини, яка ціною власного життя заплатила за мирне небо для нас.