Минулого тижня у БібліоХабі відбулася зустріч із представниками агропромхолдингу Astarta-Kyiv. Експерти розповіли жителям громади більш детально про проєкт «Курс на Незалежність» та понад півтори години обговорювали питання.

Дата: 09.10.2023 18:50

Минулого тижня у БібліоХабі відбулася зустріч із представниками агропромхолдингу Astarta-Kyiv. Експерти розповіли жителям громади більш детально про проєкт «Курс на Незалежність» та понад півтори години обговорювали питання, які хвилювали наших підприємців.

Також нагадуємо, що в рамках цього проєкту є можливість отримати грант на масштабування своєї справи до 20 000 Євро.

Цього разу кошти отримають одразу 100 учасників, адже призовий фонд проєкту 2 млн Євро.

Учасниками проєкту можуть стати:

📌підприємці, які офіційно зареєстровані в Україні (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області);

📌перевага під час відбору надаватиметься вразливим категоріям населення, а саме: родинам військовослужбовців та ветеранам війни, внутрішньо переміщеним особам, особам із інвалідністю, тощо.

📌підприємці, які готові працевлаштувати зазначені категорії відповідно до Положення.

Щоб стати учасником проєкту, потрібно заповнити анкету до 12 жовтня. Не втратьте нагоду, реєструйтеся за посиланням👇🏻

Другий набір на конкурс грантів проєкту «Курс на Незалежність» організований завдяки партнерству українського бізнесу та Уряду Німеччини: Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецького банку розвитку DEG та агропромхолдингу Astarta-Kyiv, партнером з впровадження є благодійний фонд "Повір у себе".