З почестями, оплесками та сльозами на очах у Теофіпольській селищній раді провели на заслужений відпочинок бухгалтера відділу бухгалтерського обліку звітності та господарського забезпечення Зою Марценюк.

Дата: 04.10.2023 17:39

Селищний голова Михайло Тененев привітав її з цим почесним днем та подякував за віддану роботу на благо людей.

Шановна Зоє Сергіївно!

Ми всією громадою вітаємо Вас!

Нехай цей день увійде у Ваше життя, як день особливий, осяяний любов’ю, наповнений вітаннями та найщирішими побажаннями.

Ми цінуємо Ваш особистий внесок у розвиток Теофіпольської громади. І зичимо найціннішого із скарбів – здоров’я! Нехай прагнення і сподівання Ваші здійснюються, а сила і енергія реалізуються в нових досягненнях.

Бажаємо завжди з радістю зустрічати кожен ранок, зберегти життєлюбність та передати нащадкам мудрість і життєвий досвід.

Нехай зроблене добро, чуйність, турбота про людей та благородство душі повернуться сторицею, а мрії та бажання здійснюються.

Щоб лише любов’ю і повагою огорнули Вас близькі та друзі.

Хай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає від життєвих негараздів.

Миру та Перемоги!