Платіжний термінал вже працює у ЦНАПі

Дата: 04.10.2023 17:31

📌Платіжний термінал вже працює у ЦНАПі

❗️Реагуючи на звернення жителів громади та для зручності оплати адміністративного збору у Дія.Центрі (смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 11) встановлено платіжний термінал City24, який дозволяє відвідувачам ЦНАПу проводити платежі миттєво.

🧾Тож відтепер відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративних послуг готівкою, не виходячи із будівлі. Це дає можливість значно зекономити час громадян для оформлення звернення щодо надання послуг у сфері бізнесу, нерухомості, місця проживання, земельних відносин.

💳Також зовсім скоро там запрацює карткова система оплати

❗️У терміналі самообслуговування ви також зможете⬇️:

➡️ оплатити комунальні послуги;

➡️ здійснити банківські операції, фінансові послуги;

➡️ поповнити будь-які картки;

➡️ поповнити мобільний;

➡️ оплатити рахунки за Інтернет, телефон, телебачення;

➡️ здійснити інші платежі.

📍Довідка: ТОВ «СВІФТ ГАРАНТ» - це високотехнологічна, сучасна компанія, яка надає фінансові платіжні послуги своїм клієнтам щодо переказу коштів у національній валюті без відкриття рахунків. Компанія володіє власним програмним забезпеченням, що дозволяє швидко реагувати на запити платіжного ринку, розробляти власні, сучасні продукти.

📍Починаючи з 2017 року фінансова компанія виконує функції учасника Внутрішньодержавної платіжної системи «City24», яка декілька років поспіль за результатом моніторингу визнається Національним банком України важливою платіжною системою.