Теофіпольська громада на колінах та з квітами попрощалася із своїм загиблим Героєм.

Дата: 03.10.2023 19:45

Сьогодні, 03 жовтня, жителі Теофіпольщини зустріли і провели в останню путь захисника, земляка із села Новоставці Богдана Окаєвича.

Наш Герой вже назавжди повернувся додому. Йому було лише 28 років, попереду - ціле життя, мрії, плани на майбутнє, які перекреслила цинічна, підла та безжальна війна російської федерації проти України… Вона забрала у батьків - сина, у дружини - чоловіка, у дитини - батька, у військовослужбовців — побратима і друга, у нашої громади та країни - захисника, воїна, цвіт української нації, нашу підтримку та опору.

Кортеж із тілом, загиблого на війні Героя, зустрічали «живим коридором» на колінах і з квітами, з українською символікою, омиваючись слізьми невимовного горя, усі небайдужі жителі громади.

Панахиду за загиблим відправили священнослужителі у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, а поховали бійця, із військовими почестями під синьо-жовтим стягом, на Алеї Слави, на кладовищі в смт Теофіполь.

Ще одне ім'я Героя з Теофіпольщини - Богдан Окаєвич - викарбовано у нашій Книзі пам'яті загиблих захисників України... Це ще одна болюча втрата, яка незагоєною раною залишиться в нашому серці…

Щиро співчуваємо рідним і близьким Героя. Доземно вклоняємося родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Богдан віддав своє життя за захист не лише України, а й кожного з нас, наш край, нашу свободу і незалежність.

Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.

Герої не вмирають!

Вічна шана тобі, Захиснику!

Пам'ять про твій подвиг завжди житиме в наших серцях. Не забудемо та не пробачимо жодному із цих нелюдів-рашистів.