Освітян Теофіпольської громади привітали з професійним святом.

Дата: 01.10.2023 17:45

Освітян Теофіпольської громади привітали з професійним святом.

Щорічно у першу неділю жовтня працівники освіти відзначають своє професійне свято. Праця вчителя - це найбільший скарб суспільства. Адже саме вони формують наше майбутнє та нашої держави.

І сьогодні, у складні для країни та української освіти часи, педагоги забезпечують належний рівень знань, закладають у дітях основи патріотичного виховання, любов до Батьківщини, почуття обов'язку та готовності захищати і боронити свій дім. Спільно із учнями допомагають нашим Збройним силам України. Разом з малюнками, оберегами, створеними дитячими руками, передають частину домашнього затишку і тепла, які зігрівають серце нашим захисникам на фронті та підтримують їх.

Тож напередодні відзначення Дня працівника освіти, 29 вересня, селищний голова Михайло Тененев привітав освітян Теофіпольщини та, за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, навчання і виховання майбутнього покоління нашої громади, вручив грамоти і подарунки директору Поляхівського ліцею Валентині Савчук, заступнику директора з навчальної роботи Галині Юзефович, вчителю математики Теофіпольського ліцею №1 Тетяні Фесун, вихователю внутрішнього структурного підрозділу дошкільної освіти в складі Волице-Полівського ліцею Світлані Демедюк, директору Святецького закладу дошкільної освіти "Орлятко" Тетяні Кухар, заступнику директора з навчально-виховної роботи Теофіпольського центру дитячої творчості Віті Нестерук, тренеру по боксу Теофіпольської дитячо-юнацької спортивної школи Андрію Сусю, водію шкільного автобуса Базалійського ліцею Сергію Корицькому, технологу Центру фінансово-господарського обслуговування закладів освіти Нелі Вашунь, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Теофіпольської селищної ради (2015-2023 років) Майї Мельник та голові профспілки працівників освіти Теофіпольської громади Ніні Киричок.

Також Михайло Михайлович вручив подарункові сертифікати учням закладів освіти за особисті досягнення в навчанні:

за здобуте призове місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022-2023 навчальному році - учениці 11 класу Поляхівського ліцею Ларисі Місюрі, учениці 10 класу Теофіпольського ліцею №3 Даяні Петричук, учениці 10 класу Базалійського ліцею Інні Соловей, учениці 11 класу Поляхівського ліцею Марії Перепичай;

за здобуте призове місце ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році - учню 8 класу Теофіпольського ліцею №3 Владиславу Кедруну, учню 11 класу Гальчинецького ліцею Олександру Пилипчуку;

за здобуте призове місце ІІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Хмельницької області - учениці 9 класу Теофіпольського ліцею №1 Олександрі Тененевій.

Шановні працівники освіти!

Нехай же доброта ваших сердець ніколи не вичерпується, а радість від успіхів учнів лише примножується. Творчого натхнення, міцного здоров’я, мудрості, терпіння, мирного переможного неба та впевненості у завтрашньому дні.