Провели в останню путь загиблого Героя Ярослава Довжука

Дата: 28.09.2023 16:58

Багатостраждальний український народ і далі переживає трагічні сторінки своєї історії. Вже десятий рік Україна втрачає тих, хто завжди був готовий допомогти, підтримати, захистити. Хто без вагань та сумнівів став на захист Батьківщини та віддає найцінніше – своє життя – для того, щоб ми з вами могли жити на вільній, своїй Богом даній землі.

Саме таким був житель села Вовківці Ярослав Довжук. Життя бійця обірвалося 19 вересня у Донецькій області.

26 вересня Новітній Герой назавжди повернувся додому… на щиті. Знову нестерпний біль утрати, хвилини очікування, зустрічі й прощання із загиблим воїном… відчула вся Теофіпольщина.

Щоб віддати свою останню шану, повагу і безмежну вдячність оборонцю за наше мирне небо, бо він, як і тисячі мужніх оборонців України, у бою із загарбниками, зупиняв те безмежне російське зло ціною свого життя, загиблого військовослужбовця громада зустрічала навколішки, із прапорами та квітами. Разом із священнослужителями усі молились за душу воїна.

Поховали оборонця із військовими почестями, під залпи почесної варти та виконання Гімну України, на Алеї Слави у смт Теофіполь.

21 вересня Героєві мало б виповнитися 31 рік… Чудовий вік для здійснення мрій, реалізації задуманого. Проте Ярославу судилося пройти інший шлях – шлях воїна та патріота рідної землі. Адже до останнього подиху він залишився відданим військовій присязі та вірним українському народові.

Немає прощення російському агресору за горе, яке він приніс на українську землю.

А наші Новітні Герої не вмирають, вони тепер наші небесні янголи-охоронці!

Вічна їм пам'ять і слава!