Увага користувачам та власникам земельних ділянок у Теофіпольській громаді повідомляємо, що ТЕРМІНОВО потрібно сплатити земельний податок

Дата: 26.09.2023 16:52

📢Увага користувачам та власникам земельних ділянок у Теофіпольській громаді повідомляємо, що ‼ТЕРМІНОВО‼ потрібно сплатити земельний податок

☝️ Нагадуємо, що відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це ОБОВ'ЯЗКОВИЙ платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, ОКРІМ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ населення визначених п. 281.1.ПКУ:

☑ інваліди першої і другої групи;

☑ фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

☑ пенсіонери (за віком);

☑ ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

☑ фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Слід зауважити, що відповідно п. 281.2. ПКУ звільнення від сплати податку за земельні ділянки поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання.

❗️Отримати повідомлення про сплату земельного податку потрібно у Теофіпольській селищній раді та адмінприміщеннях старостинських округів, відповідно до свого місця проживання.