Привітали працівників комунального підприємства "Теофіпольлісвод"

Дата: 17.09.2023 11:01

Кожного року у третю неділю вересня відзначається День працівника лісу. Ліс має виняткове екологічне, економічне та соціальне значення у житті людини. І саме під опікою робітників лісового господарства перебуває наш безцінний скарб – лісові багатства.

Тож з нагоди відзначення професійного свята, секретар селищної ради Роман Непотас привітав працівників комунального підприємства "Теофіпольлісвод" і за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у розвиток Теофіпольської громади вручив грамоти та подарунки майстру лісу Денису Дягілєву і лісничому Михайлу Свириді.

Щиро вітаємо працівників лісового господарства та дякуємо всім, хто вкладає свої знання, вміння і натхненну працю задля збереження, примноження і дбайливого використання лісу.

Зичимо міцного здоров’я та щастя. Нехай у ваших домівках завжди панують затишок, добробут, а відповідальна позиція кожного допоможе зберегти і примножити зелені багатства країни та нашої громади.