"Дія. Центр" розпочав роботу у Теофіпольській громаді

Дата: 13.09.2023 18:40

"Дія. Центр" розпочав роботу у Теофіпольській громаді

Сьогодні, 13 вересня 2023 року, у смт Теофіполь відбулося офіційне відкриття сучасного ЦНАПу - Дія.Центр. Він забезпечить зручні умови для отримання адміністративних послуг та значно спростить процедуру вирішення справ, що допоможе створити для людей максимально комфортні умови проживання.

Ще у 2021 році, завдяки злагодженій роботі селищного голови Михайла Тененева та народного депутата України Олени Копанчук, було розпочато будівництво. Тоді Теофіпольська селищна рада на його створення отримала та використала субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. Але, на жаль, повномасштабне вторгнення змусило реалізацію проєкту поставити на паузу. Та все ж у співпраці з депутатами селищної ради, органами влади різного рівня будівництво ЦНАПу було завершено.

Тож відтепер процес отримання державних сервісів став ще більше зручним, сучасним, простим, дієвим.

ЦНАП підтведив свою відповідність критеріям якості та створенню належних умов для обслуговування всіх категорій громадян.

Адже "Дія.Центр" - це:

- сучасне комфортне приміщення зі зручною зоною очікування та дитячим куточком;

- оснащений сучасною технікою і меблями;

- інклюзивний;

- місце для самообслуговування;

- повністю обладнаний для потреб осіб з інвалідністю та відвідувачів з дітьми;

- працює 7 адміністраторів та 4 державних реєстратори.

Жителям Теофіпольської громади та місцевому бізнесу доступно 250 адміністративних послуг та необхідних консультацій.

Адміністратори допомагають не тільки місцевим мешканцям, а й людям, які були вимушені залишити свої рідні домівки через бойові дії. Кожен клієнт, який звертається до ЦНАПу, отримає якісну фахову допомогу та неоцінену підтримку.

"Дія.Центр" вже довели свою ефективність, надаючи широкий спектр послуг, адаптованих до різних життєвих обставин, в комфортних та сприятливих умовах.

Ми віримо, що наш "Дія.Центр" стане ключовим пунктом надання послуг громадянам, а особливо ветеранам, Захисникам, Захисницям і допоможуть їм інтегруватися в повноцінне життя.

Разом до Перемоги!

Олена Копанчук