Єднаймося заради Перемоги: у Теофіпольській громаді відбувся фестиваль борщу

Дата: 08.09.2023 20:04

Єднаймося заради Перемоги: у Теофіпольській громаді відбувся фестиваль борщу

На Теофіпольщині вперше відзначили одне із найсмачніших свят України - День борщу. За цю смачну страву точилася боротьба на міжнародному дипломатичному рівні. Проте факти, які українська дипломатія обґрунтовувала в 2021 році перед міжнародною спільнотою, таки довели, що борщ - це традиційна страва української кухні. І саме вона минулого року увійшла до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Тож з метою популяризації та збереження автентичної української кухні у смт Теофіполь в Парку культури та відпочинку благодійний фонд "Рокада" провів фестиваль борщу.

Крім приготування смачного борщу за спеціальним рецептом, на учасників заходу чекали виступи фольклорних колективів, обдарованої молоді громади, різноманітні майстер-класи по виготовленню сувенірів та оберегів, конкурси і аквагрим. І родзинкою свята стало - ознайомлення із кулінарними секретами учасника шоу "Майстер-шеф. Професіонали - 4" Едуарда Лазаренко.

Усі присутні отримали новий досвід у приготуванні страв національної кухні, гарний настрій, приємні емоції та враження.

Нехай родить щедро нива,

Буде в хаті все, як слід,

Щоб довіку був щасливий-

Наш український славний рід!

Перемоги нам усім!

Слава Україні!