Дата: 30.08.2023 16:12

📌Важливо! Комунікаційна податкова платформа активізує і розширює співпрацю з платниками

Задля якісної та оперативної комунікації з бізнес-спільнотою і громадськістю у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області працює Комунікаційна податкова платформа. Ця платформа активізує співпрацю податкового органу з платниками.

Нагадуємо, що для ефективної роботи Комунікаційної податкової платформи на базі ГУ ДПС створена електронна скринька за адресою km.ikc@tax.gov.ua.

Представники бізнесу та громадськості можуть звернутись до ГУ ДПС у області з нагальними питаннями стосовно податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на органи ДПС, а також з пропозиціями щодо необхідності проведення певних заходів за визначеною тематикою.

Направляючи звернення чи пропозицію на зазначену електронну скриньку, рекомендуємо зазначати контактну інформацію (номер телефону, e-mail тощо) для зворотнього зв’язку – надання відповідей або інформації про проведення запланованого заходу.

Впевнені, що такий формат спілкування сприятиме ефективній комунікації з профільними бізнес-асоціаціями та об’єднаннями, пришвидшить вирішення актуальних питань та прийняття відповідних управлінських рішень.