Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 04.08.2023 09:02

03 серпня 2023 року, під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юлії Карбовської, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету щодо вирішення важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Загалом, до розгляду порядком денним, було винесено 8 питань: про погодження внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на території Теофіпольської селищної ради на 2023 рік, закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Теофіпольської селищної ради, надання дозволу на видалення зелених насаджень, затвердження звіту про виконання бюджету Теофіпольської селищної териоріальної громади за І півріччя 2023 року та ін.

З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради відповідно до чинного законодавства.