Дата: 03.08.2023 17:57

Стартував набір на програму розвитку сімейного ветеранського бізнесу, в т.ч. бізнесу діючих військових та їх родин.

Програма «Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок» складається з наступних блоків:

бізнес-табір в Карпатах протягом 7 днів;

менторські сесії;

робота з психологом;

допомога з подачами проєктних заявок на грантові та інвестиційні конкурси.

Як потрапити?

бути військовим/ою чи ветераном/ою або родичем/дружиною/чоловіком/партнером/партнеркою;

заповнити реєстраційну анкету;

розписати мотивацію та ідею;

пройти відбір та опинитися на крок ближче до реалізації сімейної справи.

Що покривають організатори?

трансфер зі Львова на військового/у, ветерана/ку та їх партнера/ку;

проживання та триразове харчування на базі відпочинку;

навчання протягом 7 днів бізнес-табору;

робота менторів/рок;

допомога та зустрічі з психологом;

допомога з подачею проєкту на фінансування.

Структура програми (6 місяців): бізнес-табір (7 днів) - щотижневі зустрічі з менторами онлайн - щомісячні зустрічі з психологом онлайн - консультації по проєктній заявці (на вимогу).

Щоб потрапити на табір, потрібно зареєструватися у цій формі https://docs.google.com/.../1FAIpQLSey6ynhPex.../viewform...

Подача заявки - 05.08 включно. Результат надійдуть відібраним учасникам/ям не пізніше 07.08.

Віримо, що це – крута можливість, аби зняти з учасників програми стигму сприйняття «повернення з війни та неможливості себе знайти в цивільному житті».

Програма реалізується ГО Pro Women UA та ГО Nomad за підтримки Українського ветеранського фонду.

Контактна особа: Олена (095) 242-67-22