Комп'ютери, оргтехніка, комунікаційне обладнання, офісні меблі: чергова допомога Воронівецькому ліцею з Норвегії.

Дата: 01.08.2023 16:24

"В темні часи добре видно світлих людей", - вислів, що влучно характеризує нашу землячку Наталію Луцик. Адже, перебуваючи за кордоном, вона активно допомагає рідній країні та співвітчизникам. Проживала Наталія у місті Ланівці на Тернопільщині, вчилася у Львові. Переїхала до Норвегії 18 років тому за програмою культурного обміну, потім вступила в університет і вже, маючи освіту, залишилась там працювати вчителем англійської мови та математики. У вільний час займається волонтерською діяльністю, є очільницею громадської організації "Української громади в Норвегії" ("Den ukrainske forening i Norde"). Її батько Микола Луцик родом із села Воронівці Теофіпольської громади. Тож Наталія не залишається осторонь проблем села. Ще шість років тому у Воронівецьку школу вона передала меблі для облаштування класу, згодом - спортивну форму. З початку повномасштабної війни допомогла закладу аптечками, пледами ручної роботи, аби діти почувалися комфортно в укриті під час повітряної тривоги. За її сприяння і фінансування в школі виготовлено та встановлено дитячий спортивний майданчик. А нещодавно ліцей отримав патріотичні банери, комп'ютерну техніку та офісні меблі. Також громадська організація планує забезпечити освітній заклад меблями, відповідно до потреби і вікової категорії учнів.

Надзвичайно приємно, що є люди, які вболівають за рідний край і допомагають йому процвітати.

Щиро дякуємо, пані Наталю, за підтримку і допомогу в цей складний час! Ніколи не втрачайте світло в собі, сяйте та зігрівайте своїм теплом тих, кому це потрібно!

Українська громада в Норвегії Den ukrainske forening i Norge