Гуртожиток у селі Котюржинці Теофіпольської громади прийняв перших вимушених переселенців

Дата: 28.07.2023 15:49

Після обстрілів та бомбардувань російськими військами українських міст та сіл, значна частина людей, взявши з собою лише найнеобхідніше, змушені переїжджати у більш безпечні регіони. І вони потребують підтримки, адже в "тривожну валізку" не так багато можна було покласти і до того ж зараз, на жаль, більшості українців просто немає куди повертатися, адже їхні домівки російські окупанти зруйнували вщент.

Теофіпольщина не залишалася осторонь: з перших днів повномасштабного вторгнення активно приймала внутрішньо переміщених осіб. А згодом, щоб створити належні умови для комфортного проживання вимушених переселенців, селищний голова Михайло Тененев вирішив облаштувати для них місця компактного проживання на базі закладу освіти у селі Котюржинці, який було ліквідовано у 2011 році. Оскільки, згідно з оцінкою експертів, яку проведено у 2023 році, стан будівлі визнано придатним для проживання.

Ремонтні роботи та перепланування приміщень проведено за кошти селищної ради. Необхідні меблі, обладнання, санвузли, душові системи тощо закуплено в рамках реалізації проєкту "Велика родина" та благодійним фондом "Рокада".

Наразі у гуртожитку мешкає 36 осіб, серед яких 9 дітей та 12 осіб похилого віку. Кожна сім'я має окрему кімнату. Також облаштовано 2 загальні кухні, 5 туалетних кімнат, 4 душових.

Загалом місце компактного проживання розраховано на 46 осіб.

Щиро сподіваємося, що людям тут буде комфортно і затишно.

Дякуємо усім за співпрацю та допомогу! Не зупиняємося на досягнутому та наближаємо Перемогу України!